Dane kontaktowe

Godziny otwarcia

  • pon. 10:00 - 18:00
  • wt. 10:00 - 18:00
  • śr. 10:00 - 18:00
  • czw. 10:00 - 18:00
  • pt. 10:00 - 18:00
  • sob. 09:00 - 13:00

Wyślij dane salonu

Informujemy, że jako Ekspert Optyk nie dokonujemy współadministrowania Pani/Pana danymi osobowymi w procesie wysyłki powiadomień sms i e-mail, a jedynie udostępniamy serwis wysyłki do użytku. Nie przetwarzamy Pani/Pana danych osobowych we własnych celach marketingowych. Informujemy, że niezależnym Administratorem Pani/Pana danych jest LINK Mobility Poland Sp. z o.o, z której usług korzystamy.
Administratorem gromadzonych danych jest LINK Mobility Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Toszeckiej 101, NIP: 969-156-67-36, zarejestrowaną pod numerem KRS: 0000350201 Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy KRS. Polityka prywatności LINK Mobility dostępna jest na stronie. Klauzula informacyjna LINK Mobility.

Oferta

"Klient-Pacjent jest moją chodzącą reklamą" – to zdanie od lat powtarzam swoim klientom i pacjentom ;)
Każda para oczu jest niepowtarzalna, tak jak niepowtarzalne jest Nasze Centrum Dobrego Widzenia. Wierzę, że okulary to coś więcej niż oprawki i szkła. To Twój styl, Twoja wizytówka, to od nich zależy jak widzisz świat. Aby doskonale widzieć i wyglądać w okularach niezbędne jest doświadczenie i precyzja. Gwarantujemy jedno i drugie...od 1994roku zawodowo zajmuję się tym co kocham-czyli dobrym widzeniem, stale pogłębiając swoją wiedzę. Ogromna pasja i poczucie misji towarzyszą mi w pracy od samego początku. Sama wiedza, doświadczenie i zaangażowanie nie wystarczą dlatego nasz gabinet wyposażony jest w najlepszy sprzęt okulistyczny a precyzję pomiarów towarzyszącym wykonaniu okularów gwarantuje cyfrowy system pomiarów 3d VisuReal. Idealnie dopasowane okulary to takie, o których istnieniu ich użytkownikowi przypominają zachwyceni znajomi i uśmiech zadowolenia gdy spogląda w lustro. Są sytuacje w których okulary nie wystarczają...ale moje doświadczenie w doborze soczewek dla każdej wady wzroku rozwiązuje także ten problem. Chcemy pomóc Ci zobaczyć świat w całej jego okazałości, zmienić Twoje życie na lepsze...ponad 80% bodźców otaczającego świata odbieramy za pomocą wzroku więc zaufaj nam a doświadczysz tego czym jest Dobre Widzenie ;)