Dane kontaktowe

Godziny otwarcia

  • pon. 10:00 - 19:00
  • wt. 10:00 - 19:00
  • śr. 10:00 - 19:00
  • czw. 10:00 - 19:00
  • pt. 10:00 - 19:00
  • sob. 10:00 - 13:00

Wyślij dane salonu

Informujemy, że jako Ekspert Optyk nie dokonujemy współadministrowania Pani/Pana danymi osobowymi w procesie wysyłki powiadomień sms i e-mail, a jedynie udostępniamy serwis wysyłki do użytku. Nie przetwarzamy Pani/Pana danych osobowych we własnych celach marketingowych. Informujemy, że niezależnym Administratorem Pani/Pana danych jest LINK Mobility Poland Sp. z o.o, z której usług korzystamy.
Administratorem gromadzonych danych jest LINK Mobility Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Toszeckiej 101, NIP: 969-156-67-36, zarejestrowaną pod numerem KRS: 0000350201 Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy KRS. Polityka prywatności LINK Mobility dostępna jest na stronie. Klauzula informacyjna LINK Mobility.

Oferta

Drugie Oczy to rodzinna firma założona po latach marzeń, które właśnie się spełniają. Cechuje nas doświadczenie, profesjonalizm i fachowa obsługa klienta oparte na wieloletnim doświadczeniu. Dołożymy wszelkich starań aby Państwo byli zadowoleni i polecili nas swoim bliskim.
W naszym salonie znajduje się także szlifiernia, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać okulary na miejscu w jak najkrótszym czasie, spełniając oczekiwania naszych klientów. Posiadamy również gabinet, gdzie doświadczony optometrysta wykona pełne badanie ostrości wzroku.
Naszą działalność cechuje nie tylko kunszt i zaangażowanie, ale także poszanowanie dla rodzinnej tradycji. Dziadkowie Maćka pracowali przez lata w słynnych Polskich Zakładach Optycznych przy ul. Grochowskiej 316 i to oni zarazili go bakcylem, a potem on zaraził swoją żonę Reginę. Maciek skończył szkołę optyczną gdzie uzyskał tytuł "Technik-Optyk", a od Cechu Optyków Warszawa - Polski Numer Optyka.