LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Weekend Gentlemanów
z
EKSPERT OPTYK

1-3 marca 2024
Folwark Łochów

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Weekend Gentlemanów z EKSPERT OPTYK

1-3 marca 2024
Folwark Łochów

Spotkajmy się z dala od miejskiego zgiełku!

Zapraszamy na kolejną edycję naszego wyjątkowego wydarzenia! Weekend Gentlemanów to niesamowita okazja dla członków Struktury EKSPERT OPTYK, by odpocząć od codzienności i zanurzyć się w atmosferę prawdziwej męskiej przygody. Czeka na nas weekend pełen relaksu i dobrej zabawy, w malowniczej Krainie Bugu, z dala od miejskiego zgiełku.

W tym miejscu gentlemani będą mogli nie tylko się odprężyć, ale też bliżej poznać – w duchu niezobowiązującej rywalizacji. 

Folwark Łochów

Wyjątkowe miejsce

Nadbużański Park Krajobrazowy – gdzie zlokalizowany jest Folwark Łochów – oferuje niepowtarzalne warunki do spędzenia Weekendu Gentlemanów. Folwark położony w Dolinie rzeki Liwiec, części malowniczego obszaru Natura 2000, folwark to idealne miejsce dla każdego, kto ceni sobie ciszę, spokój i bezpośredni kontakt z naturą. Otoczony lasami i polami, z daleka od miejskiego zgiełku, stanowi oazę spokoju, jednocześnie będąc łatwo dostępnym z Warszawy.

Niepowtarzalny klimat

Weekend Gentlemanów spędzimy w wyjątkowych domkach, które łączą w sobie prostotę skandynawskiego designu z klasyczną elegancją. Domki są idealne dla tych, którzy cenią sobie wygodę oraz bliskość natury. Centralnym miejscem każdego domku jest klimatyczny salon z kominkiem, gdzie można się zrelaksować, prowadzić rozmowy czy po prostu cieszyć się chwilą przy trzaskającym ogniu. To serce domku, idealne na wspólne wieczory.

Nie tylko natura!

Folwark Łochów zachwyca nie tylko malowniczą lokalizacją, ale także oferuje bogaty wybór atrakcji – od basenu, poprzez przestronne tereny do spacerów i rekreacji, aż po możliwość zetknięcia się z naturą Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego. Całość tworzy niezapomniane doświadczenie pobytu.

Jednakże to nie koniec atrakcji. Będziemy mieli również dostęp do szerokiej gamy „nowoczesnych” form rozrywki, takich jak kręgielnia, bilard, SPA, siłownia, a także – jeśli tylko pogoda na to pozwoli – do atrakcji na świeżym powietrzu, takich jak boisko sportowe.

Nocleg w wyjątkowym i klimatycznym kompleksie w sercu Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego.

Dołącz do nas podczas
tego wyjątkowego weekendu!

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

880,00zł

/ osoba

2 noclegi w skandynawskim domku
miejsce w pokoju dwuosobowym
pełne wyżywienie (bez alkoholu) – śniadanie, lunch, kolacja,
wspólne ognisko

W celu rezerwacji skontaktuj
się z Biurem Obsługi Eksperta

tel. 660 001 405